MikroTeatro para niños | (desde/od 4 años/roky) | MADREMONTE | Divadlo

mapa není k dispozici

Místo konání
náměstí 28. října 1104/17, Brno
Počet rezervovaných míst / Celkový počet míst
8 / 20

MADREMONTE 

 

V zemi, která se jmenuje Kolumbie, je tajemné místo, kde se hory dotýkají nebes. Tam se rodí všechny vody, ze kterých pochází veškerý život, a vyprávějí o všemocné Madremonte.  O pečující, milující, starostlivé, přísné, ale spravedlivé matce nás všech – matce přírodě. Vše co pro nás dělá, není samozřejmostí. Ví to i Alfonso? Alfonso potřebuje pro svůj život stále víc. Jak si s tím poradí moudrá Madremonte?
V inscenaci pro komorní počet diváků se herečka stává scénou a celý příběh se odehrává ve vrstevnatém oděvu, který připomíná typickou kolumbijskou sukni.
Pod lištami, chlopněmi, odkrývacími a odepínacími prvky, v kapsách a dalších částech oděvu se odehrávají jednotlivé kapitoly příběhu, vylézají z nich loutky a roztodivné nástroje. Divák tak nevnímá oděv herce jako oblečení, ale překračuje hranici do kouzelného světa fantazie. Pohádka vychází z kolumbijské mytologie a využívá principy participačního divadla.

 vhodné pro děti od 4 let                                                                                                                                                            Režie: Juliána Vališková
 délka představení: 50 minut                                                                                                                                          Scénografie: Martina Nováková
Hrají: Filipína Cimrová / Veronika Všianská

 

25.6. 15:00 – 16:00

 

 Vstupne: 100czk/niñ@ | dítě   |   150czk/2 niñ@s | děti (familia/rodina)


 

V případě dotazu se obraťte na: zonaiberoamericana@gmail.com

 

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.