TVŮRČÍ DÍLNY 2019

28. 6. | 13–19.30 h | Špilberk | SVČ Lužánky

13-17h

V recepci SVČ Lužánky se uskuteční registrace účastníků do festivalových kurzů a workshopů.  Při registraci obdržíte akreditační náramek, který Vás opravňuje k účasti na Vámi vybraném kurzu. Náramek prosím noste po celou dobu konání tvůrčích dílen, náramek je nepřenosný. Při registraci Vás také požádáme o podepsání souhlasu s focením popř. natáčením naším festivalovým fotografem během kurzu pro účely festivalového archivu. Od 14:30 hodin  začnou mistrovské workshopy  podle harmonogramu, který byl zveřejněn a ke kterému máte přístup na internetových stránkách festivalu a také na vývěsce, která se bude nacházet po celou dobu konání festivalu v prostoru SVČ Lužánky.

Pokud jste se zaregistrovali na kurz který má minimálně 2.5 hod, máte možnost jít zdarma na· všechna festivalová představení v sekci stání. Stačí, když se prokážete festivalovou akreditací (náramkem) personálu kontroly při vstupu na představení. Žádáme Vás, abyste respektovali tato pravidla. Návštěvníci kteří si zaplatí plnou cenu vstupenky, mají právo na své místo.

18.30-19.30h

Pro účastníky kurzů kteří navštíví festivalový galakoncert existuje možnost registrace přímo na místě koncertu, u prodeje vstupenek.

29. 6. | 9–19 h | SVČ LUŽÁNKY

Lidická 50

Pokračování registrace.

29. 6. | 9–21h | SVČ LUŽÁNKY

Lidická 50

Pokračování registrace.

Tvůrčí dílny podle harmonogramu.

Jako každý rok, je pro tento den připravena již tradiční prodejní přehlidka flamenkové módy.
I letos bude na Ibérice otevřen stánek flamenkového obchodu Flamenkin. V prostorách tvůrčích dílen SVČ v Lužánkách si v sobotu odpoledne (14-18) a v neděli dopoledne (10-14) budete moci vyzkoušet a zakoupit flamenkové oblečení nebo různé rekvizity. Máte-li zájem o něco konkrétního, např. boty v určité velikosti, pište na info@flamenkin.cz nebo volejte 603417550 a domluvte se přímo s Jitkou Švecovou z Flamenkinu.

30. 6. | 18.00 h | SVČ LUŽÁNKY

Lidická 50

Ukončení kurzů proběhne jako obvykle formou fiesty v neděli 30. června od 18.00 hodin ve velkém sále SVČ. Shromáždí se tam všichni účastníci kurzů, učitelé a organizátoři při závěrečném představení, ve kterém budou moci účastníci každého kurzu, ve skupině a podle zájmu, představit svoji práci. Občerstvení ve španělském stylu pro nás letos připraví v neděli 30.6. v příjemném prostředí terasy SVČ Lužánky od 11:00 po celý den nově otevřený brněnský “Z Tapas bar” V neděli po závěrečné fiestě se také můžeme těšít na pravou španělskou paellu kterou připraví cádizský kuchař Enrique García “El Romero”.

Informace ke stažení ZDE