FAQ

Zde naleznete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. Pokud zde nenajdete odpověď na svou otázku, kontaktujte nás na mail info@24-7promotions.cz , kde vám rádi pomůžeme

Mohu platit vstupné na místech konání koncertů v eurech?

Pokud není výslovně uvedeno jinak, není na místech konání možné platit eury ani jinou cizí měnou, pouze v českých korunách.

Jak mohu přispět ke zvelebení festivalu?

Chcete-li přispět festivalovému týmu dobrovolnou prací, nebo máte zájem přispět finančně, kontaktujte koordinátora festivalových aktivit petr.miksovic@sovanet.cz.

Existují nějaké slevy na vstupné?

Ano, poskytujeme slevy pro děti do 6 let, studenty, seniory a držitele průkazu ZTP/P. Bližší informace naleznete u jednotlivých koncertů.

Je povoleno v místech konání akcí kouřit?

Kouření je zakázáno v místech konání všech hlavních koncertů festivalu.

Mohu se po dobu trvání festivalu v Brně levněji ubytovat?

Naše partnerské hotely nabízejí výrazně výhodnější podmínky po dobu trvání festivalu.

Ve spolupráci s JAMU nabízíme ubytování v letním prázdninovém hotelu na vysokoškolských kolejích Astorka za zvýhodněné ceny.  V případě zájmu o rezervace kontaktujte heslem Iberica mail hajkova@jamu.cz, nebo rozborilova@jamu.cz

Mohu platit vstupné na místech konání koncertů kreditní kartou?

Není-li uvedeno jinak, není na místech konání možné platit kreditní kartou. Mohu platit vstupné na místech konání koncertů v eurech? Pokud není výslovně uvedeno jinak, není na místech konání možné platit eury, pouze v českých korunách.