I v současné nelehké době jsme se rozhodli pokračovat v tradici tvůrčích dílen Ibérica. Bohužel se letos nesetkáme se všemi oblíbenými lektory z dřívějších let, z technických důvodů se také dílny nemohou konat v SVČ Lužánky a kvůli prostorovým dispozicím musíme závěrečnou fiestu odložit na příští rok. Nicméně tvůrčí dílny proběhnou i v těchto ztížených podmínkách a letos nás čekají dokonce dvě novinky: poprvé se uskuteční kytarový a taneční workshop také v Praze a poprvé na Ibérice přivítáme skvělou tanečnici a pedagožku Moniku Iglesias.

Věříme, že Vás nabídka tvůrčích dílen zaujme a že se na konci prázdnin opět setkáme u temperamentní jižanské hudby i tance.

UBYTOVÁNÍ:

Ve spolupráci s JAMU nabízíme ubytování v letním prázdninovém hotelu na vysokoškolských kolejích Astorka v Brně za zvýhodněné ceny.  V případě zájmu o rezervace kontaktujte heslem Iberica mail hajkova@jamu.cz, nebo rozborilova@jamu.cz

STORNO PODMÍNKY:

Pokud se z jakýchkoliv důvodů nemůžete zúčastnit kurzu, máte možnost poslat místo sebe náhradníka/náhradnici.

Ibérica, z.s. si vyhrazuje právo na změnu lektora/ky, data a místa konání nebo úplné zrušení kurzu z organizačních důvodů.

Zrušíte-li účast je účtován stornopoplatek celkové částky: 10% při odhlášení později než 30 kalendářních dnů před začátkem kurzů, 50% při odhlášení později než 14 kalendářních dnů před začátkem kurzů, a 100% při odhlášení později než 5 kalendářních dnů před začátkem kurzů,. Toto platí i v případě, že jste se do kurzu přihlásili v době kratší než 10 dnů před jeho konáním.

Zrušení účasti je možné písemně na e-mail: cristina.roa@iberica.cz

Storno podmínky jsou vázány na termín obdržení Vaší zprávy.

Váš organizační tým Ibérica 2020