Registrace na tvůrčí dílny Ibérica 2017 stále probíhá!

Písmeny jsou označeny úrovně pokročilosti (A, B, C, D)

Pozor! nabídka kurzů má 2 strany!

NOVÍ LEKTOŘI kurzů salsy, flamenkového tance a poprvé  také: SEVILLANAS pro všechny”

  Vážení příznivci španělské a latinskoamerické kultury,

také letos pro vás připravil festival Ibérica širokou nabídku tvůrčích dílen, které se opět uskuteční ve spolupráci se Střediskem volného času Lužánky. Po intenzivních a emocemi naplněných tvůrčích dílnách tak budete mít každý den možnost relaxace v nejhezčím a nejstarším brněnském parku či na terase SVČ při stylovém občerstvení v režii El Romero home cooking.

Mezi lektory tanečních kurzů přivítáme letos poprvé Blanku Perdiguer ze Sevilly a její pražskou kolegyni Lucii Bevelaqua. Poprvé bude učit na Ibérice také Verónica Vítová Roa, která se bude věnovat nejmenším účastníkům v dětském flamenkovém kurzu a Zulay Fonseca, venezuelská lektorka salsy.

Samozřejmě nebudou chybět oblíbení lektoři předchozích ročníků Virginia Delgado, Mateo Gallito, Morenito de Triana, Alvaro Vargas, Lucie Mansfeldová-Čellárová a Dario Piga. Věříme, že vás také zaujme třídenní OPEN CLASS SEVILLANAS, jež je určen všem tanečním úrovním.

Tvůrčí dílny Ibérica 2017 nabídnou tradičně i výuku flamenkové kytary. Do tajů šesti strun vám pomohou nahlédnout Stano Kohútek alias Morenito de Triana a Dario Piga, kteří rovněž doprovodí některé z tanečních kurzů.

Alfou a omegou flamenka je rytmus. Jeho zákonitosti, ať už v choreografii či při doprovodu tance a zpěvu, osvětlí v kurzu „Compás“ Morenito de Triana. Kurz je určen všem zájemcům z řad tanečníků, kytaristů či zpěváků. Do hloubky se bude rytmem zabývat rovněž Mateo Gallito v kurzu cajónu.

Latinskoamerickou kultury reprezentují letos kolumbijský tanečník Alvaro Vargas, vyučující argentinské tango a  nově také tanečnice a lektorka salsy Zulay Fonseca z Venezuely.

NOVINKOU LETOŠNÍHO ROKU JE „DEN WORKSHOPŮ“:

 Dvouhodinové workshopy tance, zpěvu a kytary proběhnou dne 29.6. odpoledne před hlavním festivalovým koncertem. Kurzy povedou špičkoví španělští lektoři:

 

ALBA HEREDIA  flamenkový tanec

BLANCA PERDIGUER   flamenkový tanec

JONATHAN SANTIAGO   flamenkový zpěv

LUIS MARIANO   flamenková kytara

 

Akreditace účastníků proběhne ve dnech:

29.6. od 10:00 do 15:00  v SVČ Lužánky, Lidická 50

29.6. od 19:00 do 20:00. Před začátkem galakoncertu na Špilberku

30.6. od 9:00 do18:00  v SVČ Lužánky

PŘI ÚČASTI NA 3 A VÍCE KURZECH SLEVA 10%

Pořadatel si vyhrazuje právo zrušit konání kurzu, pokud se nedosáhne minimální účasti 6 přihlášených osob.

Těšíme se na společné setkání při iberoamerické muzice a tanci!

Momentálně nejsou k dispozici žádné dílny k rezervaci.

Nezávislé kurzy

Cocina Espaňola
španělská gastronomie

Enrique García El Romero Homecooking

Smaltovaný šperk a skleněný dekorační vějíř

Artissimo