Festival iberoamerických kultur Ibérica letos slaví půlkulaté výročí a ani v 15. ročníku nebudou chybět oblíbené tvůrčí dílny a mistrovské workshopy. Festival nabídne svým fanouškům víkend plný hudby a tance pod vedením zkušených zahraničních i domácích lektorů.

Zájemci se mohou zúčastnit mistrovských workshopů v pátek 29. 6. před festivalovým galakoncertem i tvůrčích dílen v sobotu a v neděli 30. 6. a 1. 7. Tvůrčí dílny nabízejí všechny úrovně, od začátečníků až po pokročilé a proběhnou opět v SVČ Lužánky, uprostřed nejhezčího brněnského městského parku. Po výuce flamenkového tance, kytary, perkusí, bachaty či argentinského tanga se mohou účastníci občerstvit španělskými tapas, o které se i letos postará španělský kuchař Enrique El Romero.

Tvůrčí dílny a zároveň i celý 15. ročník Ibériky zakončí tradiční fiesta všech účastníků, odpoledne v neděli 1. července.

Na všechny kurzy a workshopy je možná registrace online na stránkách festivalu. Po zaregistrování obdržíte potvrzení rezervace a instrukce k platbě.

Storno podmínky:  Možnost vrácení celé uhrazené částky trvá do 30. dne před zahájením kurzu nebo workshopu.  Od 30. do 10. dne před zahájením kurzu je možné podat žádost o vrácení 50% z uhrazené částky kurzu.  Možnost vrácení kurzovného zaniká s datem 10. dne před termínem konání kurzu.